SUPA MODO

Supa Modo to tytuł filmu, który obejrzeli dzisiaj uczniowie klasy 4 w ramach Nowych Horyzontów Filmowych

DZIEŃ PATRONA

Listopad jest miesiącem w którym szczególnie upamiętniamy patrona naszej szkoły Jana Matejko. W tym roku w listopadzie przypada 128 rocznica śmierci artysty.

ZAJĘCIA ARTETERAPII

Tęczowe zdrapki 🎨😊Dzisiaj na zajęciach arteterapii uczniowie ćwiczyli precyzję i cierpliwość. Nie było to proste !!!

OPERACJA MUMIA

Uczniowie kl. 2a, 2b, 3a brali udział w seansie filmowym w kinie OKF Iluzja. Dzieci obejrzały film pt. „Operacja mumia”, uczestniczyły w lekcji pt. „Kto jest kim na planie filmowym” oraz w warsztatach, podczas których wykonywały makietę scenografii.

GOŚCIE W PRACOWNI LEGO

Wizyta dzieci z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Antoninek w Częstochowie. Dzieci uczestniczyły w zabawach i warsztatach Lego.