PUCHAR POLSKI 2022

10 maja w Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się spotkanie z przedstawicielami władz naszego miasta oraz zarządu RKS Raków Częstochowa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4 oraz Pani Dyrektor Joanna Woźniak. Uczestnicy spotkania mogli zrobić sobie zdjęcie z Pucharem Polski 2022 r. wywalczonym przez piłkarzy naszego częstochowskiego klubu.

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

Uczniowie i uczennice z klasy 7a z opiekunami uczestniczą w wycieczce do Zakopanego. 🌞🌞🌞

ZAJĘCIA LEGO KLASY 4

KONSTYTUCJA 3 MAJA

4 maja odbyła się akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja przygotowana przez klasę 7. Podczas przemówienia pani dyrektor podkreśliła wagę patriotyzmu w życiu każdego człowieka. Uczniowie, uczestnicząc w tej krótkiej lekcji historii, poznali nazwiska Polaków, dla których dobro Ojczyzny było wartością nadrzędną. M. Orszulak.

ZAJĘCIA TENISA ZIEMNEGO KLASY 1B

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNO-PLASTYCZNEGO