EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Dzisiaj uczniowie z Ukrainy pisali egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych dniach egzaminu.

SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM

Dnia 20.05.2022 uczennice klas 1 a i 1 b Natasza Zjawiona, Maria Olczyk oraz Pola Szwedzińska wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Chcę mieć przyjaciela” organizowanym przez SP nr 24. Wszystkie dziewczynki wykazały się ogromnym talentem. Pola Szwedzińska zdobyła wyróżnienie w konkursie. Serdecznie gratulujemy!

SUKCES

Miło nam poinformować, że w konkursie na Najpiękniejsze Pole Żonkilowe nasza szkoła zajęła II miejsce. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej w ramach Kampanii Pola Nadziei.

SUKCESY

WYCIECZKA INTEGRACYJNA

Wycieczka integracyjna polsko-ukraińska do Olsztyna. K. Pulcer.