FESTYN

WARSZTATY W BIBLIOTECE

Jak co tydzień uczniowie z Ukrainy pod opieką pani psycholog brali udział w warsztatach integrujących grupę z elementami arteterapii, zorganizowanych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Prace uczniów będzie można w najbliższym czasie obejrzeć na wystawie zorganizowanej przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie.
P. Orman-Nocuń.

DZIEŃ MAMY

Najlepsze życzenia dla Mam od uczniów klasy 2b!

Wszystkim kochanym Mamom, w Dniu ich święta, uczniowie klasy IIIA składają życzenia.

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Mam w dniu ich święta składają uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią.