PRZEŁAM BARIERY

W piątek 03.06.2022 odbyła się olimpiada ” Przełam bariery” . Naszą szkołę reprezentowali Paweł Fadrowski i Patryk Zonenberg. M. Berdys.

JĘZYK ANGIELSKI

Na lekcji języka angielskiego w klasie Ia powtarzamy słownictwo, a pomaga nam Robot Magister. B. Małoszyc.

MARATON CZYTELNICZY

Maraton czytelniczy organizowany przez WOM w Częstochowie to bardzo ciekawa forma poznania dzieł literackich. Przekonali się dziś o tym uczniowie klasy IIIA. M. Łapińska.

AKADEMIA BEZPIECZNEGO DZIECKA

Uczniowie klasy IIIA uczestniczyli w Akademii Bezpiecznego Dziecka organizowanej przez Politechnikę Częstochowską. Zdobyli wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, pracy ratowników, strażaków oraz policjantów. Oprócz tego mieli okazję usiąść na motocyklu policyjnym, obejrzeć z bliska radiowozy służb ratunkowych, a na zakończenie spotkania otrzymali drobne upominki. M. Łapińska.

ZŁODZIEJE CZASU

2 czerwca klasa 1a wzięła udział w lekcji bibliotecznej pt. „Złodzieje czasu – dziecko w świecie nowoczesnych technologii” zorganizowanej w WOM Częstochowa. Dzieciaki wysłuchały opowiadania „O Sowie Huhu i Puchaczu Bubu”, uczestniczyły w zajęciach ruchowych i artystycznych oraz rozmawiały o tym, jak bezpiecznie i mądrze korzystać z narzędzi TIK. K. Mazurek.

FESTYN 2022