DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Dnia 4.11 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci wykazały dużą kreatywność w doborze stroju. Odbył się konkurs na najciekawszy strój, wykonaliśmy piękne bajkowe opaski i prace plastyczne, zatańczyliśmy taniec króla dżungli oraz rozwiązywaliśmy zagadki i quizy bajkowe 🎠🐱🎉🧸👸🐉

POLA NADZIEI

W ramach kampanii „Pola Nadziei” – 28 października – uczniowie klas: 2a, 2b, 3b, 8a razem z koordynatorem akcji p. S. Wolniak i opiekunami p. A. Palą oraz p. M. Berdys sadzili cebulki żonkili. Mamy nadzieję, że z naszych stu cebulek wyrosną na wiosnę piękne kwiaty.

DZIEŃ DYNI

Z okazji Dnia Dyni klasa 1-3b tworzyła z masy glinianej szkatułki dyniowe. Uczniowie podczas tworzenia szkatułek wykazali się dużą cierpliwością, starannością i kreatywnością. P. Korusiewicz.