AKADEMIA PANA KLEKSA

Uczniowie klasy 4 i 5 obejrzeli przedstawienie „Akademia Pana Kleksa” w wykonaniu aktorów Krakowskiej Agencji Artystycznej. Uczniowie chętnie uczestniczyli w działaniach teatralnych: brali udział w lekcji geografii, przyklejali piegi szukali guzików i tańczyli. Dobrze czuli się na scenie 😊

HAFT MATEMATYCZNY

Na zajęciach świetlicowych połączyliśmy matematykę ze zdobywaniem manualnych umiejętności. Uczniowie poznali haft matematyczny, wyszyli dwunastokąt foremny i jego przekątne.

STRONGER TOGETHER