DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia w klasie 3a. 🐻🐻🐻 Z tej okazji połączyliśmy przyjemne z pożytecznym powtarzając części mowy kolorując misie zgodnie z zasadami. Na koniec obejrzeliśmy film o jednym z najbardziej znanych misiów „Przygody misia Paddingtona”. To był bardzo pluszowy dzień. A. Mistrzak.

STACJA GRAWITACJA

Klasa 5a znalazła sposób na nudę i aktywnie spędzała czas w #stacjagrawitacja dzięki wygranym biletom w szkolnym konkursie na komiks o tematyce profilaktycznej. Uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie MAŻ finansowanym przez MKRPA. K. Pulcer, K. Idźkowski

SUKCES W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O HIV/AIDS

W naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS. Ogłoszenie wyników odbędzie 1 grudnia 2022 r.

WIZYTA W REYMONCIE

Dziś uczennice klasy VIIIa odwiedziły Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. Wł. Reymonta #ZSReymont i miały okazję obejrzeć prezentację kolekcji mody „Pszczoła w mieście”. Pokaz był wspaniały – gratulujemy.