PASOWANIE NA CZYTELNIKA

30 listopada – uroczystość pasowania uczniów klasy 1A na czytelników.

ANDRZEJKI

Wróżby, przepowiednie, horoskopy – uczniowie klasy 2B podczas zabaw andrzejkowych 🤩

ANIOŁKI

W bibliotece szkolnej zrobiło się świątecznie. Uczennice klasy 8 pod kierunkiem jednej z mam – pani Beaty Kotas, wykonały przepiękne aniołki. M. Orszulak.

LECISZ Z NAMI?

30 listopada klasa 8 wzięła udział w seminarium zorganizowanym w ramach projektu „Lecisz z nami?” przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM oraz SP nr 1 im. Zdobywców Przestworzy. Uczniowie wysłuchali ciekawych wykładów na temat biologicznych i fizycznych aspektów latania oraz poznali motyw latania w literaturze. M. Orszulak.