ZABAWA MIKOŁAJKOWA

5 grudnia w naszej szkole odbyła się zabawa Mikołajkowa, podczas której na uczniów czekało moc atrakcji. Były tańce, układanie choinki z puzzli, quizy i warsztaty świąteczne. W kawiarence szkolnej na uczniów i rodziców czekała gorąca herbata i pyszne wypieki. Mikołaj nie zawiódł i przybył w tym dniu do naszych uczniów. Zabawa sprawiła wszystkim dużo frajdy i radości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

W piątek na zajęciach świetlicowych kolejna porcja prac praktycznych z użyciem igieł i nici. Uczniowie przygotowali woreczki mogące służyć do przechowywania drobiazgów i poduszeczki do szpilek i igieł stanowiące miły prezent dla ich babć lub mam. Jak widać na zdjęciach sprawiło im to wiele przyjemności. W. Grzywacz.