WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
(…) Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia,
Drzewa ptakom, ptaki drzewom,
Tchnienie wiatru płatkom śniegu.”
/„Jest taki dzień” Czerwone Gitary/
W poniedziałek – 19 grudnia – uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we wspólnym kolędowaniu.

SZKOLNY KONKURS NA STROIK SWIĄTECZNY

Miło nam poinformować, że w Szkolnym Konkursie na Stroik Świąteczny zorganizowanym przez p. B. Górniak i p. K.Żuk – I miejsce zajęła Antonia Praska z klasy 2b, II miejsce – Bianka Ciekot, kl.3a i Patryk Zonenberg, kl.3b a III miejsce – Matylda Wójcik z klasy 3a. Wyróżnienia otrzymali: Paweł Strugacz, kl. 3b oraz uczennice i uczniowie z klasy przygotowawczej 1-3a. Gratulujemy! 🎄🎄🎄

BOŻE NARODZENIE Z SIOSTRĄ MILENĄ

W tym roku, wzorem ubiegłych lat, na Placu Biegańskiego stanęło kilkanaście choinek. Ich przystrajanie przez dzieci i uczniów to pomysł siostry Mileny ze Zgromadzenia św. Józefa. Nasi uczniowie pod opieką p. K. Pulcer ozdobili jedno z drzewek. Zastępca Prezydenta Częstochowy p. Ryszard Stefaniak oraz Naczelnik Wydziału Edukacji p. Rafał Piotrowski na naszej choince zawiesili symboliczną bombkę inaugurując w ten sposób tradycję zdobienia bożonarodzeniowych drzewek.

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

Niedługo święta. Na zajęciach świetlicowych uczennice wykonały bombki z szyszek, które ozdobią drzewko choinkowe 🌲🌲🌲 K. Żuk