WYNIKI KONKURSU „SUKNIA PANI ZIMY”

ZAGROŻENIA W SIECI

Klasa 2a w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu rozmawiala o zagrożeniach płynących z sieci. Uczniowie poznali zasady, których należy przestrzegać korzystając z Internetu i urządzeń mobilnych, rozwiązali Pingwinkowy Queez oraz wykonali prace plastyczna – wirusy i robaki z plasteliny.

INTERNETOWA SZKOŁA SŁONIA SPACJUSZA

Uczniowie klasy 2a zrealizowali kolejny moduł kursu e-learningowego OSEit-szkoła „Internetowa szkoła słonia Spacjusza”. Tym razem dzieci dowiedziały się co pomaga chronić się przed zagrożeniami w Internecie oraz jakich zasadach warto pamiętać, aby być bezpiecznym w sieci.

SUKCES

W I Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Lasu” zorganizowanym przez SMS Nobilito w Częstochowie pod patronatem Lasów Państwowych I miejsce zdobyła Zuzanna Poskuta z klasy VIIIA, III miejsce – Wiktoria Janicka i Maria Kotas, również z klasy VIIIA, wyróżnienia otrzymały Kornelia Kalwik z klasy IIB i Julia Morawska z klasy IVA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊🎨😊

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY

Klasa 2b z wychowawcą Agnieszką Palą uczciła Międzynarodowy Dzień Pizzy. Dzieci wspólnie przygotowały pyszne pizze i z niecierpliwością czekały na efekt swojej pracy. Wszystkim bardzo smakowało ! 🍕🍕🍕