MARZANNA

Uczniowie klasy 2b z wychowawczynią Agnieszką Palą, wykonali piękną ekologiczną Marzannę na konkurs „Muzeum odwołuje zimę”. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Rodziców🙂 Naszą Marzannę będzie można podziwiać od 22 marca w Ratuszu pod numerem 34 🙂🌼

IX EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU NA PROJEKT EDUKACYJNY „MOJA PASJA, MÓJ ZAWÓD”

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się II etap IX edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”. W I etapie wybranych zostało 10 najlepszych prac plastycznych przedstawiających różnorodne zawody. Autorzy tych prac w II etapie prezentowali ścieżkę kształcenia zawodowego oraz opowiadali o namalowanym przez siebie zawodzie. Konkurs przygotowały: p. Bożena Górniak i p. Katarzyna Pulcer. Wszystkim laureatom gratulujemy i dziękujemy za ciekawe zaprezentowanie swoich pasji.

SUKCESY

Gratulujemy uczennicy naszej szkoły Alinie Sorokhan zajęcia III miejsca w IX Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”. 👍👌👍 Pasją Aliny jest rysowanie i malowanie, w przyszłości chciałaby uczyć się w Liceum Plastycznym. Trzymamy kciuki, żeby to marzenie się spełniło. ✊✊✊

Gratulujemy sukcesu naszej uczennicy Mai Wronie z klasy 2b, w Konkursie Plastycznym „Kim chcę zostać, gdy dorosnę”.

KANGUR MATEMATYCZNY

Dzisiaj w naszej szkole trwają zmagania matematyczne. Trzymamy kciuki za uczestników Międzynarodowego Konkursu – Kangur Matematyczny.