PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Z okazji Światowego Tygodnia Pieniądza klasa 3a brała udział w zajęciach, które uczą przedsiębiorczości. Uczniowie liczyli ile muszą zaoszczędzić z comiesięcznego kieszonkowego aby kupić wymarzoną zabawkę. A. Mistrzak

MISJA KIESZONKOWE

Uczniowie klasy 3b wzięli udział w projekcie ” Misja kieszonkowe” organizowanym przez BNP Paribas. Realizacja projektu wpisała się w obchody Światowego Tygodnia Pieniądza. Podczas zajęć dzieci uporządkowały swoją wiedzę na temat tego skąd się biorą pieniądze, jak wyglądają banknoty i monety, jak je liczyć i rozmieniać, co to jest budżet domowy, jak założyć konto w banku i jak gospodarować kieszonkowym. W ramach projektu uczniowie wykonali skarbonki. Na koniec tygodnia klasa 3b zorganizowała wystawę interaktywną, na którą zaprosiła uczniów z klas: 1a, 2a, 2b i 3a. Podczas wystawy trzecioklasiści przekazywali gościom zdobytą na zajęciach wiedzę.

TARGI EDUKACYJNE

Informacja dla Uczniów i Rodziców klas VIII👍👍👍
W dniu 30 marca, w godzinach 16.30 – 18.30 w Szkole Podstawowej nr 21 (ul. Sabinowska 7, dzielnica Stradom) odbędzie się III tura Targów Edukacyjnych. Podczas targów prezentowana będzie oferta szkół ponadpodstawowych z Częstochowy. 👍👍👍