SUKCES

Uczennica klasy 3a Matylda Wójcik zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania. Gratulujemy 🙂

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT

W klasie 2 b ruszyły przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
Dzieciaki zasiały rzeżuchę, którą codziennie podlewają oraz obserwują jak rośnie. ☺️

LEKCJA TECHNIKI

Guzik z pętelką? Zdecydowanie nie. Na lekcji techniki uczniowie i uczennice z klasy Va uczyli się poprawnie przyszywać guziki. I zdecydowanie wyszło im to na TAK.

WARSZTATY KULINARNE

Uczniowie klasy przygotowawczej 7-8 uczestniczyli dzisiaj w Dniu Otwartym w Zespole Szkół im. W. Szafera w Złotym Potoku. Podczas Dni Otwartych brali udział w warsztatach prowadzonych przez p. Remigiusza Rączkę – znanego kucharza i znawcę kuchni śląskiej.

SUKCES

🎨Gratulujemy Karolince Scherer z klasy IVA zajęcia III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kot marzeń”.🎨