SILNI POLSKĄ

Wielkie brawa dla naszej ekipy z klasy 6a! 👏
Bartek, Kacper, Filip, Paweł oraz Jakub K. wywalczyli 🥇 I miejsce w grze terenowej upamiętniającej Jana Pawła II, zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu IPN „Silni Polską”.
Chłopcy zmierzyli się z zagadnieniami dotyczącymi m.in. historii Częstochowy, „Solidarności”, historii MPK oraz życia Jana Pawła II. Wykazali się nie tylko wiedzą 📚, ale również sprytem, wytrwałością, kreatywnością i świetną organizacją. Sprawnie przemieszczali się między kolejnymi punktami, mieszcząc się w wyznaczonym czasie ⏱️. Nie zabrakło im przy tym dobrego humoru 😊.
Najbardziej cieszy nas jednak ich współpraca zespołowa 🤝. Pokazaliście, że działając razem, można pokonać każdą trudność i świetnie się przy tym bawić!
Serdecznie gratulujemy zwycięstwa! 🎉
Finałowym etapem gry terenowej była wizyta w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, gdzie uczestnicy wzięli udział w poczęstunku, wysłuchali koncertu w wykonaniu uczniów II LO im. R. Traugutta oraz uczestniczyli w uroczystym rozdaniu nagród. s. Stella K.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status