ALFABET LOGOPEDYCZNY

W roku szkolnym 2025/2026 nasza szkoła ponownie brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Alfabet Logopedyczny”. Głównym celem projektu było zadbanie o właściwą stymulację rozwoju mowy oraz wdrażanie profilaktyki logopedycznej. Realizacja projektu rozpoczęła się w październiku 2025 r., a zakończyła w maju 2026 r. W trakcie zaplanowanych zadań zadbano o: • podniesienie sprawności aparatu artykulacyjnego, • usprawnianie aparatu oddechowego, • poszerzanie słownictwa czynnego i biernego, • ćwiczenia umiejętności rozumienia, uwagi słuchowej oraz koncentracji na wykonywanym zadaniu, • rozwijanie słuchu fonematycznego, poczucia rytmu, • podnoszenie sprawności w zakresie motoryki, • doskonalenie percepcji słuchowej, kształcenie wrażliwości słuchowej. Patrycja Nowakowska

PONIŻEJ PREZENTACJA

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status