AKADEMIA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Uroczystą akademią zakończyliśmy dzisiaj rok szkolny 2023/2024. Po czasie wytężonej nauki i pracy, pora na wakacje! Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. To też dzień pożegnania naszych ósmoklasistów, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Pani dyrektor J. Woźniak podziękowała nauczycielom, uczniom i rodzicom za miniony rok szkolny. Głos zabrała również pani przewodnicząca Rady Rodziców E. Jeziak dziękując w imieniu rodziców za trud włożony w naukę i opiekę. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie z klasy 4b i oddziału 7-8 pod opieką p. W. Grzywacz i p. D. Wolańskiej. Piosenki w wykonaniu chórów szkolnych przygotowały panie: A. Głowacka i P. Korusiewicz. Wszystkim naszym uczniom oraz absolwentom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Poniżej fotorelacja z uroczystości zakończenia roku szkolnego klas 4-8.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status