CHOINKA SP41

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w dekorowaniu wieczernikowej choinki na Jasnej Górze. W tym roku ozdoby miały nieść przesłanie pokoju, miłości i solidarności z Ukrainą. P. K. Pulcer i p. B. Górniak z uczennicami: Aliną Matsur i Mariią Havryliv przystroiły drzewko ozdobami wykonanymi przez uczniów polskich i ukraińskich. Choinka na której przeplatają się barwy Polski i Ukrainy prezentuje się naprawdę pięknie. Prosimy o głosowanie na drzewko z numerem 14 !!! W dniach od 25 grudnia 2022 do 2 stycznia 2023 głosować można wrzucając do urny kupon z numerem choinki lub online za pośrednictwem radia Jasna Góra.