DNI OTWARTE

12 stycznia – podczas Dnia Otwartego naszej szkoły, odwiedziło nas wielu przedszkolaków z Rodzicami. Była to doskonała okazja do poznania placówki oraz warunków i możliwości jakimi dysponuje. Nasi goście poznali bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, obejrzeli nowoczesne, wyposażone w sprzęt interaktywny sale lekcyjne, uczestniczyli w ciekawych pokazach i porozmawiali z nauczycielami. To naprawdę dobra okazja, żeby przekonać się, że warto uczyć się w #SP41. Serdecznie zapraszamy po feriach wszystkich zainteresowanych do zwiedzania naszej szkoły.
 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:651651913159'.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status