DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Uczniowie klasy 1a z okazji Dnia Babci I Dnia Dziadka przygotowali piękne laurki. Babcie otrzymają czajniczek na herbatkę, a Dziadkowie skrzyneczkę na narzędzia. W przygotowanie prezentów pierwszaki włożyły wiele wysiłku i serca, bo przecież wszyscy kochamy Swoich Dziadków i Babcie najbardziej na świecie. Dzieci nauczyły się także śpiewać „Piosenki o Dziadku” i „Piosenki dla Babci”.

Wszystkim Dziadkom i Babciom najlepsze życzenia składamy, a naszych Kochanych na herbatkę zapraszamy!! ❤️🎉🎂 Wnuczęta z klasy 1b dla swoich Kochanych Dziadków wykonały kolorowe imbryczki z herbatką. Smacznego Drogie Babcie i Dziadkowie. Kochamy Was❤️

Uczniowie klasy 2b wykonali dyplomy oraz upominki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Nauczyli się też z tej okazji piosenki i rymowanki: „Dziś korale babci damy, Muszkę mamy dla dziadziusia. Dziś życzenia składa wnuczek i piosenkę śpiewa wnusia. Aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo żyli. Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili”.