DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze – stara się zobaczyć ich dusze” B. Cage. Dzień Edukacji Narodowej to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. W naszej szkole uczciliśmy ten wyjątkowy dzień uroczystą akademią połączoną z pasowaniem uczniów klas pierwszych. Uroczystość przygotowali pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Martyną Łapińską i p. Beatą Grabarą. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Pani Dyrektor Joanna Woźniak poprowadziła ślubowanie i pasowała ich na uczniów. Uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów oraz dobrych kolegów i koleżanek, a nauczycielom dziękujemy za trud nauczania i wychowania.