IX EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU NA PROJEKT EDUKACYJNY „MOJA PASJA, MÓJ ZAWÓD”

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się II etap IX edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”. W I etapie wybranych zostało 10 najlepszych prac plastycznych przedstawiających różnorodne zawody. Autorzy tych prac w II etapie prezentowali ścieżkę kształcenia zawodowego oraz opowiadali o namalowanym przez siebie zawodzie. Konkurs przygotowały: p. Bożena Górniak i p. Katarzyna Pulcer. Wszystkim laureatom gratulujemy i dziękujemy za ciekawe zaprezentowanie swoich pasji.

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:651651913159'.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status