KAMPANIA CZTERY ŁAPY

Mamy kolejny sukces. 11 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Technicznych w Częstochowie odbyło się podsumowanie VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji św. Jana Pawła II. W konkursie wzięło udział ponad stu uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom recytacji. Tym bardziej radość nasza jest większa, że nasz uczeń Jakub Wąsiński z klasy 4b zajął I miejsce za piękną recytację wiersza Jana Pawła II – „Rozmowa Ojca z Synem w krainie Moria” z Tryptyku Rzymskiego. Gratulujemy Kubie!!! Dziękujemy też za udział w konkursie Marcie Kępińskiej, Amelii Grabczyk i Tymonowi Bednarzowi.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status