MOJA PASJA – MÓJ ZAWÓD

21 listopada w naszej szkole odbyła się V edycja Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja – mój zawód”. Konkurs odbywa się przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy. Skierowany jest do uczniów klas VIII szkół podstawowych i ma na celu wspieranie i poszerzanie wiedzy uczniów na temat spójności pasji i przyszłego zawodu. Uczestników oceniała p. Elżbieta Antosz – kierownik Działu Promocji Zatrudnienia i Aktywizacji w PUP w Częstochowie oraz organizatorzy konkursu p.B. Górniak i p. K.Pulcer.