SUKCES

24 kwietnia w Hali Akademickiego Centrum Sportowego UJD, już po raz piąty odbył się Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży im.Agnieszki Pilawskiej-Błaut. Miło nam poinformować, że w turnieju uczennica klasy 6a – Matylda zajęła 🥈II miejsce.
Gratulujemy wszystkim naszym pingpongistkom: Zuzi, Jagodzie i Matyldzie wysokiego poziomu. Brawo! 🏓🏓🏓
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status