24 kwietnia w Hali Akademickiego Centrum Sportowego UJD, już po raz piąty odbył się Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży im.Agnieszki Pilawskiej-Błaut. Miło nam poinformować, że w turnieju uczennica klasy 6a – Matylda zajęła
II miejsce.
Gratulujemy wszystkim naszym pingpongistkom: Zuzi, Jagodzie i Matyldzie wysokiego poziomu. Brawo! 






