TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Drodzy Uczniowie!

Co roku w dniach 8-15 maja Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek. Jest to ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek.

Ze względu na wyjątkową sytuację, w jakiej się znajdujemy, świętować będziemy w przestrzeni wirtualnej.

Chciałybyśmy zachęcić Was do włączenia się w przygotowane przez bibliotekę szkolną przedsięwzięcia.

Każdego dnia za pośrednictwem  wychowawców prześlemy Wam zadanie do wykonania. Oczywiście jest to propozycja dla osób, które lubią wyzwania i chcą „powalczyć” o nagrodę.

Odpowiedzi prześlijcie na adres g12konkurs.literacki@gmail.com.

Za każde wykonane zadanie otrzymacie punkty, które zsumujemy po tygodniu działań.

W piątek 15.05 dowiecie się, kto jest najlepszym znawcą literatury.

Tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek jest „Zasmakuj w bibliotece”. Mamy nadzieję, że nasza biblioteka przypadnie Wam do smaku i chętnie będziecie do niej zaglądać na literackie uczty.

Wasze panie bibliotekarki

Jolanta Malasiewicz