WARUNKI ODDAWANIA KSIĄŻEK i PODRĘCZNIKÓW

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 chcielibyśmy zapoznać Państwa z warunkami oddawania książek i podręczników do biblioteki szkolnej.
Ze względu na brak możliwości wejścia rodziców na teren szkoły zwracane do biblioteki materiały prosimy zostawiać w reklamówkach z imieniem i nazwiskiem oddającego w wyznaczonym przez pracownika portierni miejscu.
Okres kwarantanny dla książek i innych materiałów przechowywanych w bibliotece wynosi 3 dni, po tym czasie książki zostaną odpisane z kont czytelników.
Jeżeli na koncie czytelnika zostanie niezwrócona pozycja, pracownicy biblioteki będą kontaktować się z Państwem indywidualnie.

Termin zwrotu podręczników i książek:
klasy:1,2,5 – do 10.06.2020
klasa 8 – do 19.06.2020.