WYCIECZKA NAGRODA

28 sierpnia uczniowie i uczennice z klasy 5b uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Gliwic.🚉 🛤☀️W bogatym programie wycieczki znalazły się: 🎨👩‍🦰🧑‍🦰zabawa i warsztaty w Funzeum – multisensorycznym centrum rozrywki edukacyjnej, wizyta w Palmiarni z ciekawymi okazami fauny i flory oraz spacer po gliwickim rynku. 🌞🐟🏵🌺🥀🌴🌵🍀 Pogoda nie zawiodła – było słonecznie i gorąco a dobre humory nie opuszczały uczestników do samego końca. 🌞 Warto dodać, że wycieczka była nagrodą dla klasy za uzyskanie pierwszej lokaty z najwyższą średnią ocen na koniec klasy 4.👍👌 Opiekę nad uczniami sprawowały: p. K. Pulcer, p. B. Górniak i p. S. Wolniak.👍

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status