28 sierpnia uczniowie i uczennice z klasy 5b uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Gliwic.
![]()
W bogatym programie wycieczki znalazły się: ![]()
![]()
zabawa i warsztaty w Funzeum – multisensorycznym centrum rozrywki edukacyjnej, wizyta w Palmiarni z ciekawymi okazami fauny i flory oraz spacer po gliwickim rynku. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Pogoda nie zawiodła – było słonecznie i gorąco a dobre humory nie opuszczały uczestników do samego końca.
Warto dodać, że wycieczka była nagrodą dla klasy za uzyskanie pierwszej lokaty z najwyższą średnią ocen na koniec klasy 4.![]()
Opiekę nad uczniami sprawowały: p. K. Pulcer, p. B. Górniak i p. S. Wolniak.![]()

