WYNIKI IV POWIATOWEGO KONKURSU INTEGRACYJNEGO „ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM NA ŚWIĘTA. HOBBY A MOŻE ZAWÓD?”

 

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I – III

PRACE PŁASKIE

 

I MIEJSCE

Blanka Tybel -Szkoła Podstawowa nr 24

Oliwia Kiesiak 

Julia Rychlewska – Szkoła Podstawowa nr 48

Zuzanna Kmieć – Szkoła Podstawowa nr 29

Bartosz Durlik – Szkoła Podstawowa nr 48

II MIEJSCE

Alicja Kwapisz

Zuzanna Zając – Szkoła Podstawowa nr 41

Jan Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 13

 

III MIEJSCE

Lena Flis – Szkoła Podstawowa nr 13

Zuzanna Ozga – Szkoła Podstawowa nr 41

 

WYRÓŻNIENIE

Robert Krupka – Szkoła Podstawowa nr 24

Antoni Darulewski – Szkoła Podstawowa nr 1

Natalia Ujma – Szkoła Podstawowa nr 48

Iwo Folfasiński – szkoła Podstawowa nr 2

 

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV – VIII

PRACE PŁASKIE

 

I MIEJSCE

Martyna Bajor – Szkoła Podstawowa nr 13

Kamila Strugała – Szkoła Podstawowa nr 46

Mikołaj Łotys – Szkoła Podstawowa nr 31

 

II MIEJSCE

Adrianna Chrzan – Szkoła Podstawowa nr 1

 

III MIEJSCE

Jakub Flis – Szkoła Podstawowa nr 13

 

 WYRÓŻNIENIE

Natalia Podsiedlik – Szkoła Podstawowa nr 46

Dominika Kaloty – Szkoła Podstawowa nr13

Klara Folfasińska – Szkoła Podstawowa nr 2

 

KATEGORIA – PRZEDSZKOLE

PRACE PŁASKIE

 

I MIEJSCE

Zuzanna Stanior  – Miejskie Przedszkole nr 31

Ksawery Tybel – Miejskie Przedszkole nr 25

Maja Łapot – Miejskie Przedszkole nr 8

Antonina Kosmala – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

 

II MIEJSCE

Anna Pędraś – Miejskie Przedszkole nr 8

Anna Dąbrowska – klasa „0” Szkoła Podstawowa im. Jana de La Salle

 

III MIEJSCE

Jan Rybak – Miejskie Przedszkole nr 31

 

WYRÓŻNIENIE

Stanisław Miszczak – Miejskie Przedszkole nr 31

Natalia Szewczyk – Miejskie Przedszkole nr 22

Michał Leśniczak – Miejskie Przedszkole nr 29 (praca przestrzenna)

 

 KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I – III

PRACE PRZESTRZENNE

 

I MIEJSCE

Wiktoria Wypart  – Szkoła Podstawowa nr 41

Emilia Nita – Szkoła Podstawowa nr 54

Borys Burdzyński – Szkoła Podstawowa nr 13

 

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV – VIII

PRACE PRZESTRZENNE

 

I MIEJSCE

Jakub Krupowiec – Szkoła Podstawowa nr 13

Wiktoria Naskręcka – Szkoła Podstawowa nr 31

Oliwia Lenart  – Szkoła Podstawowa nr 41

Zuzanna Poskuta – Szkoła Podstawowa nr 41

 

II MIEJSCE

Piotr Bajor  – SMS Nobilito

Oliwia Sidyk – Szkoła Podstawowa nr 31

 

III MIEJSCE

Lena Kryczało-Szkoła Podstawowa nr 13

Iga Warzyszyńska – SMS Nobilito

 

KATEGORIA CIASTA

 

I MIEJSCE

Jagoda Stanior – Miejskie Przedszkole nr 31

Julia Jeż – Szkoła Podstawowa nr 41

Kuba Siubdzia – Szkoła Podstawowa nr 1

Dawid Gałązkowski – Szkoła Podstawowa nr 41

 

II MIEJSCE

Oliwier Gajda – Szkoła Podstawowa nr 54

Kajetan Kawecki – Szkoła Podstawowa nr 2

Franciszek Dębski – Szkoła Podstawowa nr 13

 

III MIEJSCE

Damian Marszalski – Szkoła Podstawowa nr 8

Mikołaj Świątkowski – Szkoła Podstawowa nr 13

 

 

WYRÓŻNIENIE

Jacek Jastrząbek – Szkoła Podstawowa nr 2

Daria Isajewa – Szkoła Podstawowa nr 31

 

KATEGORIA: SZKOŁY DLA DOROSŁYCH

 

I MIEJSCE

Magdalena Jakubczyk

Mateusz Kozieł

 

II MIEJSCE

Daniel Ogiński

Agnieszka Rosińska

 

III MIEJSCE

Kamil Dziuk

 

KATEGORIA: SZKOŁY SPECJALNE

 

I MIEJSCE

Joachim Poliszewski

 

II MIEJSCE

Marcel Kokot

Mateusz Tukaj

 

GRATULUJEMY !!!

Zapraszamy na warsztaty oraz rozdanie nagród 19.12.2019 r. na godz. 8.00 do siedziby SP41 w Częstochowie