Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie na uroczystość wręczenia nagród w dniu 21 listopada 2019 r. o godz. 13.00 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym „Jesienny kosz”

 

W kategorii praca przestrzenna, przedszkole:

I miejsce –DOMINIKA WOLNIK, Miejskie Przedszkole nr 44

GRUPA „KRASNOLUDKI”, Miejskie Przedszkole nr 38

 

W kategorii praca przestrzenna, uczniowie szkoła podstawowa:

I miejsceZUZANNA OZGA, Szkoła Podstawowa nr 41

BLANKA WŁODARCZYK, Szkoła Podstawowa nr 13

II miejsceWIKTORIA WYPART, Szkoła Podstawowa nr 41

WIKTORIA KOWALCZYK, Szkoła Podstawowa nr 13

DARIA KOWALCZYK, Szkoła Podstawowa nr 13

III miejsceZUZANNA ZAJĄC,  Szkoła Podstawowa nr 41

KSENIA RYUKOWA, Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle

 

W kategorii praca płaska, przedszkole:

I miejsce –MICHALINA DUB – Miejskie Przedszkole nr 44

                   ANTONINA NOWAK – Miejskie Przedszkole nr 44

II miejsce – ADA BEDNAREK – Miejskie Przedszkole nr 32

                     KALINA GRELA – Miejskie Przedszkole nr 44

III miejsce – ALEKSANDER CIEPIELIŃSKI – Miejskie Przedszkole nr 41

                      EMILIA KROTLA – Miejskie Przedszkole nr 10

 

W kategorii praca płaska, szkoła podstawowa:

I miejsce – ALEKSANDRA PIETRAS,  Szkoła Podstawowaim. Św. Jana de La Salle

                   KAROLINA SCHERER. Szkoła Podstawowa nr 41

                   ALEKSANDER WOLNICKI, Szkoła Podstawowa nr 13

II miejsce – FRANCISZEK SIKORA, Szkoła Podstawowa nr 13

NIKOLA SIARA, Szkoła Podstawowa nr 13

                     HANNA OLASZEWSKA, Szkoła Podstawowa nr 19

III miejsce – ŁUKASZ DZIAŁKOWSKI,  Szkoła Podstawowa nr 12

                      MICHALINA KULIŚ, Szkoła Podstawowa nr 41

                      ALEKSANDER JANAS, Szkoła Podstawowa nr 49

Wyróżnienia: EMILIA KUŹMA, Szkoła Podstawowa nr 42

DAWID PLUTA, Szkoła Podstawowa nr 49

PATRYK KLEKOWSKI, Szkoła Podstawowa nr 13

                        OLIWIER MIROWSKI, Szkoła Podstawowa nr 19

                       JAGODA ŚLĘZAK, Szkoła Podstawowa nr 49

 

Ponadto jury przyznało:

I miejsce –DAWID GAŁĄZKOWSKI , Szkoła Podstawowa nr 41,

                    PIOTR MADEJ, Zespół Szkół Specjalnych nr 28

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status