WYNIKI KONKURSU – KIM CHCĘ ZOSTAĆ, GDY DOROSNĘ

 Lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym 

„Kim chcę zostać, gdy dorosnę?”

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki

 w Częstochowie 

Przypominamy również, że rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 21 listopada o godz. 12.00 w siedzibie naszej szkoły przy ul. Okólnej 31/39 w Częstochowie.

 Kategoria – grupa przedszkolna:

I miejsce – ANTONI GAJEWSKI, Miejskie Przedszkole nr 15

                        MAJA JONIEC,  Miejskie Przedszkole nr 16

                        FABIAN JUSZCZYKIEWICZ Niepubliczne Przedszkole im. B. Markiewicza

II miejsce – ANTONINA KUŚ Miejskie Przedszkole nr 41

                         TOMASZ KILAN Miejskie Przedszkole nr 17

                         SZYMON ORMAŃCZYK Miejskie Przedszkole nr 37

III miejsceZUZANNA BUDZOWSKA,  Oddział przedszkolny w SP41 „Krasnoludki”

                           ALAN KAWECKI, Miejskie Przedszkole nr 41

                           GABRIELA JURA Miejskie Przedszkole nr 35

Wyróżnienie:

MAJA ŻUKOWSKA – Miejskie Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 2

LENA PAWLAK – Miejskie Przedszkole nr 37

NATASZA STEFANI – Miejskie Przedszkole nr 37

LENA JAŚKIEWICZ – Miejskie Przedszkole nr 41

MIŁOSZ TRENTKIEWICZ – Miejskie Przedszkole nr 8

MIRA ALEXANDER – Miejskie Przedszkole nr 26

MICHAŁ NOWAK – Publiczne Przedszkole w Siedlcu

 

Kategoria -szkoła podstawowa:

I miejsce – NIKOLA CAŁUS – Szkoła Podstawowa nr 27

                        ZUZANNA ZAJĄC- Szkoła Podstawowa nr 41

                        DAWID GAŁĄZKOWSKI –  Szkoła Podstawowa nr 41

II miejsce – KINGA KOLASA –  Szkoła Podstawowa nr 31

                          HANNA PUSTY – Szkoła Podstawowa nr 48

                          DOMINIK RYGAŁ –  Szkoła Podstawowa nr 41

                          JULIAN ZIĘTARA – Szkoła Podstawowa nr 13

III miejsce – JULIA PIETRUSZKA – Szkoła Podstawowa nr 19

                            MICHALINA KULIŚ, Szkoła Podstawowa nr 41

                           JULIA WĄSIK –  Szkoła Podstawowa nr 48

 Wyróżnienie:

MARTA KONOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 38

NATALIA MARCINIAK – Szkoła Podstawowa nr 12

KAROLINA SCHERER –  Szkoła Podstawowa nr 41

BARBARA LEWANDOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 19

FILIP MARCINIAK – Szkoła Podstawowa nr 12

ALICJA JAWORSKA – Szkoła Podstawowa nr 49

WIKTORIA WÓJCIK – Szkoła Podstawowa nr 49

DAWID PLUTA – Szkoła Podstawowa nr 49

 

 SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!