WYNIKI V POWIATOWEGO KONKURSU INTEGRACYJNEGO

Wyniki V Powiatowego Konkursu Integracyjny

 „Zostań cukiernikiem na święta?

Hobby a może zawód?”

Kategoria: Przedszkole

I miejsce:

Marta Mitrafanowa – Miejskie Przedszkole nr 8

Zofia Michoń – Miejskie Przedszkole nr 8

Maja Fogtman – Miejskie Przedszkole nr 12

Alicja Płuciennik – Miejskie Przedszkole nr 12

Wojciech Olejnik – Miejskie Przedszkole nr 12

Krystian Stępniewski – Miejskie Przedszkole nr 13

Maria Czaja – Przedszkole Węglowice

II miejsce:

Nicola Łapaj

Oliwia Nowaczyk – Miejskie Przedszkole nr 4

Iga i Zofia Soluch – Miejskie Przedszkole nr 12

Zofia Król – Miejskie Przedszkole nr 12

Kacper Kasprzyk – Miejskie Przedszkole nr 13

Hubert Gaik – Miejskie Przedszkole nr 13

Dominik Dymek – Miejskie Przedszkole nr 13

Nikola Bieniek – Miejskie Przedszkole nr 21

Magdalena Czerwik – Przedszkole w Poczesnej

Jan Zawadzki – Przedszkole w Poczesnej

Ionela Pidghirnii – Przedszkole w Poczesnej

III miejsce:

Zofia Caban – Miejskie Przedszkole nr 7

Stanisław Burkiet – Miejskie Przedszkole nr 12

Jan Orszulak – Miejskie Przedszkole nr 12

Franciszek Śpiewak – Miejskie Przedszkole nr 13

Ania Rak – Miejskie Przedszkole nr 13

Gustaw Godzic – Miejskie Przedszkole nr 13

Mieszko Godzic – Miejskie Przedszkole nr 13

Wiktoria Teperska – Miejskie Przedszkole nr 13

Maja Wilk – Miejskie Przedszkole nr 13

Natalia Nita, Jan Nita – Miejskie Przedszkole nr 37

Kinga Kacperak – Miejskie Przedszkole nr 37

Martyna Jabłońska – Przedszkole w Poczesnej

Anna Kiepura – Przedszkole we Wręczycy Wielkiej

Wyróżnienia:

Lilianna Łuczak – Miejskie Przedszkole nr 7

Monika Radomska – Miejskie Przedszkole nr 7

Leonard Knysak – Miejskie Przedszkole nr 12

Alicja Jarosz – Miejskie Przedszkole nr 12

Maria Olczyk – Miejskie Przedszkole nr 12

Julia Nowak – Miejskie Przedszkole nr 12

Maksymilian Dembiczak – Oddział Przedszkolny w SP 54

Leon Andryszczak – Oddział Przedszkolny w SP 54

Iga Saternus – Odział Przedszkolny w SP 54

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I -III

I miejsce:

Jakub Żurawiecki – Szkoła Podstawowa nr 29

Zuzanna Klimek – Szkoła podstawowa nr 29

Zuzanna Florczyk – Szkoła Podstawowa nr 33

Dawid Gałązkowski – Szkoła Podstawowa nr 41

Zuzanna Zając – Szkoła Podstawowa nr 41

Lena Olszewska – Szkoła Podstawowa nr 49

Matylda Wachelka – Szkoła Podstawowa nr 53

Adam Lis – Szkoła Podstawowa nr 33

Gabryiela Stasińska – ZSP w Łobodnie

II miejsce:

Maja Andrzejewska – Szkoła Podstawowa nr 1

Marianna Organa – Szkoła Podstawowa nr 29

Milena Klimas – Szkoła Podstawowa nr 33

Matylda Wójcik – Szkoła Podstawowa nr 41

Karolina Kiepura – Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej

III miejsce:

Stanisław Niedzielski – Szkoła Podstawowa nr 1

Oskar Ciura – Szkoła Podstawowa nr 17

Gabriela Kosela – Szkoła Podstawowa nr 29

Kornelia Wierzchowska – Szkoła Podstawowa nr 33

Nina Owczarek – Szkoła Podstawowa nr 33

Natalia Owczarek – Szkoła Podstawowa nr 33

Wiktor Jabłoński – Szkoła Podstawowa w Poczesnej

Wyróżnienia:

Oliwia Błaszczak-Olejnik – Szkoła Podstawowa nr 1

Jan Khalil – Szkoła Podstawowa nr 31

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV – VIII

I miejsce:

Oliwia Sztabińska – Szkoła Podstawowa nr 17

Oliwier Siejca – ZSP nr 3 (Szkoła Podstawowa nr 20)

Zuzanna Poskuta – Szkoła Podstawowa nr 41

Marika Wachelka – Szkoła Podstawowa nr 53

II miejsce:

Natalia Podsiedlik – Szkoła Podstawowa nr 17

III miejsce:

Hanna Kuczyńska – Szkoła Podstawowa nr 1

Angelika Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 53

 

Kategoria: Szkoły Specjalne

I miejsce:

Patrycja Dąbek – Niepubliczna Szkoła Specjalna Przyspasabiająca do Pracy Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa

Natalia Kubik – Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku

Sebastian Borek – Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Częstochowie

II miejsce:

Joachim Poliszewski – Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Częstochowie

Wyróżnienia:

Kinga Kosętka – SOSW nr 1

Natalia Skrzypczyk – SOSW nr 1

Kacper Łagodziński – SOSW nr 1

Antoni Wieczorek – SOSW nr 1

Andrzej Bartmanowicz – SOSW nr 1

 

GRATULUJEMY !!!

Dyplomy i nagrody będą czekały w szkołach w których złożyli Państwo prace na konkurs od dn. 21 grudnia br.

II miejsce:

Nicola Łapaj

Oliwia Nowaczyk – Miejskie Przedszkole nr 4

Iga i Zofia Soluch – Miejskie Przedszkole nr 12

Zofia Król – Miejskie Przedszkole nr 12

Kacper Kasprzyk – Miejskie Przedszkole nr 13

Hubert Gaik – Miejskie Przedszkole nr 13

Dominik Dymek – Miejskie Przedszkole nr 13

Nikola Bieniek – Miejskie Przedszkole nr 21

Magdalena Czerwik – Przedszkole w Poczesnej

Jan Zawadzki – Przedszkole w Poczesnej

Ionela Pidghirnii – Przedszkole w Poczesnej

III miejsce:

Zofia Caban – Miejskie Przedszkole nr 7

Stanisław Burkiet – Miejskie Przedszkole nr 12

Jan Orszulak – Miejskie Przedszkole nr 12

Franciszek Śpiewak – Miejskie Przedszkole nr 13

Ania Rak – Miejskie Przedszkole nr 13

Gustaw Godzic – Miejskie Przedszkole nr 13

Mieszko Godzic – Miejskie Przedszkole nr 13

Wiktoria Teperska – Miejskie Przedszkole nr 13

Maja Wilk – Miejskie Przedszkole nr 13

Natalia Nita, Jan Nita – Miejskie Przedszkole nr 37

Kinga Kacperak – Miejskie Przedszkole nr 37

Martyna Jabłońska – Przedszkole w Poczesnej

Anna Kiepura – Przedszkole we Wręczycy Wielkiej

Wyróżnienia:

Lilianna Łuczak – Miejskie Przedszkole nr 7

Monika Radomska – Miejskie Przedszkole nr 7

Leonard Knysak – Miejskie Przedszkole nr 12

Alicja Jarosz – Miejskie Przedszkole nr 12

Maria Olczyk – Miejskie Przedszkole nr 12

Julia Nowak – Miejskie Przedszkole nr 12

Maksymilian Dembiczak – Oddział Przedszkolny w SP 54

Leon Andryszczak – Oddział Przedszkolny w SP 54

Iga Saternus – Odział Przedszkolny w SP 54

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I -III

I miejsce:

Oliwier Siejca – ZSP nr 20

Jakub Żurawiecki – Szkoła Podstawowa nr 29

Zuzanna Klimek – Szkoła podstawowa nr 29

Zuzanna Florczyk – Szkoła Podstawowa nr 33

Dawid Gałązkowski – Szkoła Podstawowa nr 41

Zuzanna Zając – Szkoła Podstawowa nr 41

Lena Olszewska – Szkoła Podstawowa nr 49

Matylda Wachelka – Szkoła Podstawowa nr 53

Adam Lis – Szkoła Podstawowa nr 53

Gabryiela Stasińska – ZSP w Łobodnie

II miejsce:

Maja Andrzejewska – Szkoła Podstawowa nr 1

Marianna Organa – Szkoła Podstawowa nr 29

Milena Klimas – Szkoła Podstawowa nr 33

Matylda Wójcik – Szkoła Podstawowa nr 41

Karolina Kiepura – Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej

III miejsce:

Stanisław Niedzielski – Szkoła Podstawowa nr 1

Oskar Ciura – Szkoła Podstawowa nr 17

Gabriela Kosela – Szkoła Podstawowa nr 29

Kornelia Wierzchowska – Szkoła Podstawowa nr 33

Nina Owczarek – Szkoła Podstawowa nr 33

Natalia Owczarek – Szkoła Podstawowa nr 33

Wiktor Jabłoński – Szkoła Podstawowa w Poczesnej

Wyróżnienia:

Oliwia Błaszczak-Olejnik – Szkoła Podstawowa nr 1

Jan Khalil – Szkoła Podstawowa nr 31

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV – VIII

I miejsce:

Oliwia Sztabińska – Szkoła Podstawowa nr 17

Zuzanna Poskuta – Szkoła Podstawowa nr 41

Marika Wachelka – Szkoła Podstawowa nr 53

II miejsce:

Natalia Podsiedlik – Szkoła Podstawowa nr 17

III miejsce:

Hanna Kuczyńska – Szkoła Podstawowa nr 1

Angelika Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 53

 

Kategoria: Szkoły Specjalne

I miejsce:

Patrycja Dąbek – Niepubliczna Szkoła Specjalna Przyspasabiająca do Pracy Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa

Natalia Kubik – Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku

Sebastian Borek – Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Częstochowie

II miejsce:

Joachim Poliszewski – Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Częstochowie

Wyróżnienia:

Kinga Kosętka – SOSW nr 1

Natalia Skrzypczyk – SOSW nr 1

Kacper Łagodziński – SOSW nr 1

Antoni Wieczorek – SOSW nr 1

Andrzej Bartmanowicz – SOSW nr 1

 

GRATULUJEMY !!!

Dyplomy i nagrody będą czekały w szkołach w których złożyli Państwo prace na konkurs od dn. 17 grudnia br.