WYNIKI V POWIATOWEGO KONKURSU NA PROJEKT EDUKACYJNY „MOJA PASJA – MÓJ ZAWÓD”

Wyniki V Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja – mój zawód” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Częstochowie

I miejsce

Maciej Rogoziński – Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie

Paweł Noszczyński – Szkoła Podstawowa w Libidzy

II miejsce

Zofia Stachecka – Szkoła Podstawowa w Częstochowie

III miejsce

Karolina Grabny – Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie

Zuzanna Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie

Kalina Radecka – Szkoła Podstawowa nr 9 w Częstochowie

 

Gratulujemy !!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status