MEGAMISJA

Klasa 3 wraz z wychowawczynią wykonała ostatnie obowiązkowe zadanie w Programie Edukacji Cyfrowej MegaMisja!.
Bohaterowie programu Julka, Kuba, Psotnik i cały zespół #MegaMisji dziękują za zaangażowanie i ogromną pracę włożoną w realizację programu. W dowód uznania otrzymaliśmy od zespołu MegaMisji certyfikaty udziału w programie.
Jednak to nie koniec przygody z bliźniakami i Psotnikiem. Na trzecioklasistów czekają jeszcze zadania 11. etapu programu, w którym dzieci wspólnie z Julką, Kubą i kuzynką Adą będą mogły nauczyć się podstaw programowania!