MegaMisja

Nowa klasa, nowa MegaMisja!
Dziś klasa 1a wraz z wychowawcą ruszyła do realizacji programu MegaMisja. Dzieciaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały film o Bliźniakach i Psotniku. Z zapałem ruszyły na pomoc Julce i Kubie w okiełznaniu sztucznej inteligencji. Mali agenci efektywnie pracowali na zajęciach. Bardzo ładnie wskazali informacje, które powinny zgromadzić Bliźniaki przed zakupem żółwia. Świetnie poradzili sobie ze wskazywaniem źródeł informacji, w których mogą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące zwierzątka.
Największą frajdę sprawiło im wykonanie plakatów i odrysowywanie postaci swoich kolegów. Oprócz nabywania kompetencji cyfrowych, te zajęcia pozwoliły uczniom rozwijać umiejętności współpracy w grupie oraz poznawać się nawzajem.