PRZEDSIĘWZIĘCIE EDUKACYJNE „DĘBY KATYŃSKIE W CZĘSTOCHOWIE”

Quiz wiedzy na temat Romana Musia –

bohatera Przedsięwzięcia edukacyjnego „Dęby katyńskie w Częstochowie”

W kwietniu 2021r. uczniowie klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie wzięli udział w quizie wiedzy na temat bohatera Przedsięwzięcia edukacyjnego „Dęby katyńskie w Częstochowie”.

Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące życia Romana Musia i jego rodziny, a także pytania związane z okolicznościami tragicznej śmierci częstochowianina.

Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami książkowymi.

Wyniki konkursu wiedzy na temat Romana Musia –  bohatera Przedsięwzięcia edukacyjnego „Dęby katyńskie w Częstochowie”:

I miejsce – Julia Handzel, klasa 6a

II miejsce – Maria Kotas, klasa 6a