JESIEŃ – ROZTARGNIONA MALARKA

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom Wewnątrzszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Jesień -roztargniona malarka”, który odbył się 8.12.2021 roku w naszej szkole.
I miejsce zdobyła uczennica klasy 2a – Matylda Wójcik
II miejsce -Teodor Wszołek uczeń klasy 3 a
III miejsce – uczeń klasy 1a Nikodem Stryjewski.
Wyróżnienia w konkursie przyznano Antoniemu Ziębińskiemu z klasy 2b oraz Lilianie Topczewskiej z klasy 1b.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów.