2021/2022
- Antoni Ziębiński – wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”
- Krzysztof Trzepizór – III miejsce w Konkursie „Dom energooszczędny”, organizowanym przez ZST i Urząd Miasta Częstochowy
- Bartosz Ignasiak – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym „Substancje i ich przemiany – Mój Eksperyment Chemiczny”
- Krzysztof Trzepizór – I miejsce w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Zima w oczach fizyka i chemika”
- Gaja Jagielska – II miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym” My dream trip to the United Kongdom”
- Olaf Regielli – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Gaja Jagielska – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Oliwia Lenart – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Wiktoria Janicka – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Alicja Jarosz – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Kornelia Kalwik – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Julia Handzel – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Zuzanna Poskuta – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Stella Zielińska – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Zofia Jeziak – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Iga Kopera – III miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Maria Kotas – III miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Lucyna Nabiałek – III miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Zimowy krajobraz
- Matylda Wójcik – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zabawka ekologiczna”
- Bartosz Ignasiak – I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- Julia Handzel – II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- Oliwia Lenart – III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- Iga Kopera – III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- Jagoda Guzy – Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie z Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki” w kategorii plastycznej „Dziwny ogród – praca inspirowana obrazem J. Mehoffera
- Zuzanna Poskuta – Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Zasłużeni parlamentarzyści i politycy XX-lecia międzywojennego 1918-1939”
- Julia Jeż – Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Bukiet kwiatów” organizowanym w ramach akcji „Pola nadziei”
- Bartłomiej Zych – III miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym – „Kartka bożonarodzeniowa”
- Kornelia Kalwik – I miejsce Konkurs międzyszkolny plastyczny – „Bezpieczna droga do szkoły”
- Alisa Synelnyk – I miejsce w Festiwalu Piosenki Ukraińskiej
- Oleksandra Orlova – II miejsce w Festiwalu Piosenki Ukraińskiej
- Stella Zielińska – wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej
…..
– Konkurs międzyszkolny recytatorski- „Kocham Cię Polsko”- III miejsce Maja Wrona;
– Konkurs międzyszkolny plastyczny- „Mój Święty Mikołaj”- wyróżnienie Maja Wrona.
-Konkurs wojewódzki” Kot marzeń”-wyróżnienie Olaf Regielli.
-Konkurs wojewódzki” Kot marzeń”-I miejsce Kornelia Kalwik
-Konkurs powiatowy “Zimowe zjawiska przyrodnicze”- II miejsce Kornelia Kalwik.
-Konkurs powiatowy “Zimowe zjawiska przyrodnicze”- wyróżnienie Olaf Regielli.
-Konkurs powiatowy “Obraz”-I miejsce Olaf Regielli.
-Konkurs powiatowy “Obraz”-I miejsce Olaf Regielli.
-Konkurs międzyszkolny plastyczny- „Kapelusz Pani Wiosny”- III miejsce Maja Wrona.
-Konkurs międzyszkolny plastyczny- „Światowy Dzień Świadomości Autyzmu”-I miejsce Maja Wrona.
-Konkurs międzyszkolny recytatorski- “Chcę mieć przyjaciela”- wyróżnienie Pola Szwedzińska
-Konkurs międzyszkolny taneczny ”Z Tańcem przez świat”-wyróżnienie dla zespołu tanecznego SIMARIK
– Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – “Pisanki-malowanki”- I miejsce Matylda Wójcik
– V Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Zabawka ekologiczna- wyróżnienie- Ariana Duda
– Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny ,,Głoska którą lubię” II miejsce Zuzanna Budzowska
– Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Pisanki-malowanki”- I miejsce Matylda Wójcik
Tomasz Górczyński – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Mój Bajkowy Miś”;
– Teodor Wszołek – III miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie recytatorskim „Jesień – roztargniona malarka”; wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Mój bajkowy Miś”;
– Karolina Scherer – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Mój Bajkowy Miś”; I miejsce w Konkursie Plastycznym „Biblioteka – moje miejsce”.
-Karolina Scherer – I miejsce w II powiatowym konkursie plastyczno-informatycznym “Jesteśmy bezpieczni w sieci”
-Karolina Scherer I miejsce w III powiatowym konkursie informatycznym “Zimowy krajobraz”
-Karolina Scherer – III miejsce w konkursie kreatywnym “Suknia Pani zimy”
-Karolina Scherer I miejsce w konkursie plastycznym “Biblioteka – moje miejsce”
-Karolina Scherer I miejsce w konkursie plastycznym “Kim chcę zostać gdy dorosnę”
-Karolina Scherer – II miejsce w powiatowym konkursie przyrodniczym “ Zimowe zjawiska przyrodnicze”
– Tomasz Górczyński – I miejsce w wewnątrzszkolnym konkursie “Stolice państw członkowskich Unii Europejskiej”
– Maria Olczyk – II Miejsce W XV Powiatowym Konkursie Poezji I Pieśni Patriotycznej W Kategorii Poezja;
– Jan Orszulak – I Miejsce W VI Powiatowym Konkursie Cukierniczym „Zostań Cukiernikiem Na Święta. Hobby A Może Zawód?”;
– Stanisław Burkiet – II Miejsce W VI Powiatowym Konkursie Cukierniczym „Zostań Cukiernikiem Na Święta. Hobby A Może Zawód?”;
– Alicja Jarosz – II Miejsce W III Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz” Dla Uczniów Szkół Podstawowych Klas 1-3 „Zimowy Krajobraz”; II Miejsce W Powiatowym Konkursie Ekologicznym Dla Uczniów Przedszkoli I Szkół Podstawowych Klas 0-8 „Zabawka Ekologiczna”;
2020/2021
- Tomasz Górczyński – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
- Julia Handzel – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Na online jest mi fajnie – jeden dzień z e-lekcji”
- Kacper Suchan – I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Najnowszej Historii Polski „Od Solidarności do Współczesności. Polska w latach 1980-2021”
- Zuzanna Operacz – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zabawka Ekologiczna”
- Karolina Scherer – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zabawka Ekologiczna”
- Karolina Małota – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zabawka Ekologiczna”
- Zuzanna Zając – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zabawka Ekologiczna”
- Kacper Kościelny – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zabawka Ekologiczna”
2019/2020
- Jakub Rakus i Krzysztof Trzepizór – nagroda w konkursie Eko Wynalazcy
- Gaja Jagielska, Paulina Szymczyk, Julia Jeż, Zuzanna Zając – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Zamień stare na nowe”
- Bartosz Ignasiak – III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie „Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej” w kategorii „Historia w przedmiotach zaklęta”
- Oliwia Lenart – wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie „Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej” w kategorii „Historia w przedmiotach zaklęta”
- Kornelia Słabosz – III miejsce w Powiatowym Konkursie CZYTELNICZO-JĘZYKOWYM „Magia świąt Bożego Narodzenia”
- Zuzanna Zając – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Integracyjnym „ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM NA ŚWIĘTA. HOBBY A MOŻE ZAWÓD?”
- Zuzanna Ozga – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Integracyjnym „ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM NA ŚWIĘTA. HOBBY A MOŻE ZAWÓD?”
- Julia Handzel – II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Literackim „Świat wykreowany”
- Zuzanna Poskuta – III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Literackim „Świat wykreowany”
2018/2019
2017/2018
Osiągnięcia naukowe i artystyczne
- Kateryna Reuka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
- Agneta Saliuk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
- Kinga Stankiewicz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
- Barbara Świstak laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
- Jakub Wojtkowiak laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
- Michał Blachnicki finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Amelia Gorzelak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
- Kacper Gorzelak finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Igor Modrzycki finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Paweł Proszowski finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
- Aniela Szlufik finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Jakub Szmidla finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- I m. Wiktoria Konieczna, Weronika Konieczna w XI Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego
- I m. Marianna Mrozek w „Konkursie Literackim na recenzję wybranej książki”
- I m. Amelia Sowińska w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tradycyjne ozdoby choinkowe”
- I m. Marianna Mrozek w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tradycyjne ozdoby choinkowe”
- I m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Grze Miejskiej „Droga ku samodzielności”
- I m. Oliwia Kołacz w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
- I m. Anna Wójcik w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
- I m. Karolina Szarzec w miejskim konkursie literackim „Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata, a dużo od siebie”
- I m. Sandra Kolompar w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
- I m. Alicja Myślikowska w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Piękna przyroda w moim mieście”
- II m. Oliwia Jeż w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Piękna przyroda w moim mieście”
- II m. Martyna Mazurek w II Miejskim Konkursie Recytatorskim „Ja i moja mała Ojczyzna”
- II m. Olga Kościelniak w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
- II m. Kacper Kuleta XIII w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
- II m. Szkoła Podstawowa nr 41 w X edycji Konkursu na Wieczernikową Choinkę
- II m. Kacper Kotusiewicz w Powiatowym Konkursie Wiedzy „Na Olimpijskim Szlaku”
- II m. Jakub Kowalski w Powiatowym Konkursie „Księstwo Warszawskie – 210 rocznica utworzenia małego państwa wielkich nadziei”
- II m. Julia Jaros w II w Powiatowym Konkursie Integracyjnym „Zostań cukiernikiem na święta – hobby a może zawód?” w kategorii forma przestrzenna
- II miejsce Szkoła Podstawowa nr 41 w Ogólnopolskim Przeglądzie „Wręczyckie Jasełka 2018” – grupa teatralna Arte
- III m. Marianna Mrozek w IV Powiatowym Konkursie Literackim „Świat Wykreowany”
- III m. Piotr Banasiak w Powiatowym Konkursie Wiedzy „Na Olimpijskim Szlaku”
- III m. Marianna Mrozek w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- III m. Alicja Myślikowska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Atrakcje przyrodnicze
- wyróżnienie Agnieszka Strona w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Hiv/AIDS
- wyróżnienie Wiktoria Niczyporuk w IX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Pamięci Haliny Poświatowskiej”
- wyróżnienie Dominika Górawska w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- wyróżnienie Dominik Kasprzyk w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- wyróżnienie Sandra Kolompar w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
- wyróżnienie Amelia Sowińska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
- wyróżnienie Maja Kotyl w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Atrakcje przyrodnicze
- wyróżnienie specjalne Zuzanna Rynkowska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
- wyróżnienie Mikołaj Duda w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
Osiągnięcia sportowe
- I m. Anna Górna w XXVI edycji Turniejów Szachowych „Grand Prix”
- I m. Bartłomiej Grabowicz w Festiwalu Biegowym „Jestem zdrowy – szybko biegam”
- I m. Szkoła Podstawowa nr 41 w rywalizacji klas gimnazjalnych XXVIII Złotej Mili Częstochowy
- I m. Jan Niemczyk w Ogólnopolskim Festiwalu Biegowym w Warszawie
- II m. Krystian Czekaliński w Festiwalu Biegowym „Jestem zdrowy – szybko biegam”
- II m. Szkoła Podstawowa nr 41 w zawodach sportowych „Częstochowskie Dni Profilaktyki”
- II m. Szkołą Podstawowa nr 41 w Ogólnopolskim Festiwalu Biegowym w Warszawie
- III m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka siatkowa chłopców
- III m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w piłce nożnej chłopców
- III m. Kinga Stankiewicz w XVII Międzyszkolnych Marszach na Orientację „InOMANIA”
- IV m. Przemysław Guziak w XXVI edycji Turniejów Szachowych „Grand Prix”
- IV m. Anna Kaczmarek, Karolina Kuliś w XVII Międzyszkolnych Marszach na Orientację „InOMANIA”
- VI m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
2016/2017
Osiągnięcia naukowe i artystyczne
- Marta Chejduk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeńśtwie
- Natalia Kruk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Weronika Łyzińska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
- Weronika Łyzińska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
- Agneta Saliuk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
- Daniel Kucharski finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- Zofia Orłowska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
- I m. Natalia Skuza w VII Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej Cecyliada 2016
- I m. Natalia Kowalczuk w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- I m. Anastazja Czerny w II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- I m. Natalia Królak w II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- I m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
- I m. Weronika Łyzińska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
- I m. Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie „Znane, nieznane”
- II m. Szymon Kołodziejczyk w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- II m. Weronika Plaskacz w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- II m. Martyna Szwed w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
- II m. Kacper Jóźwiak w II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- II m. Marta Chejduk w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
- II m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
- II m. Jan Dywan w konkursie „Kartka świąteczna z odpadów”
- II m. Urszula Radomska w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Piękno poezji renesansowej”
- III m. Zuzanna Pandel w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- III m. Wiktoria Niczyporuk w Powiatowym Konkursie Literackim „Opowiedz mi o swojej rodzinie”
- III m. Mateusz Skuza w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Na olimpijskim szlaku”
- III m. Patrycja Urbańska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
- IV m. Patryk Niczke w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Na olimpijskim szlaku”
- III m. Eliza Kołodziejczyk w II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
- wyróżnienie Karolina Kuliś w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- wyróżnienie Bartosz Lewicki w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- wyróżnienie Martyna Żurawlew w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
- wyróżnienie Olga Marzec w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
- wyróżnienie Magdalena Gancarek w konkursie fotograficznym „Przyroda Ojczysta”
- wyróżnienie Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie „Znane, nieznane”
- laureatka Marta CHejduk w Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu „Dar słowa i radość tworzenia”
Osiągnięcia sportowe
- III m. Ewa Marczewska w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – szkolna liga L-A
- IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
- IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – szachy koedukacyjne
- VII m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka nożna chłopców