KOMUNIKAT – PILNE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie

informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, czas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych jest czasem kwarantanny. Uczniowie pozostają w domach, nie spotykają się w grupach w celu uniknięcia zarażeniem grypą i wirusami grypopochodnymi, w tym KORONAWIRUSEM.

W okresie zawieszenia zajęć w szkole uczniowie mają obowiązek realizować podstawę programową pod opieką merytoryczną nauczycieli przedmiotu. Treści nauczania będą przekazane uczniom przez nauczycieli drogą elektroniczną (dziennik elektroniczny).

Joanna Woźniak