MOJA PASJA, MÓJ ZAWÓD

Już po raz dziewiąty – 24 kwietnia – odbył się, w murach naszej szkoły, Powiatowy Konkurs na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód” dedykowany uczniom klas VII i VIII. Organizatorkami konkursu są p. B. Górniak i p. K. Pulcer. Głównym celem projektu jest wspieranie i poszerzenie wiedzy uczniów na temat spójności pasji i przyszłego zawodu oraz popularyzacja wiedzy z zakresu planowania ścieżki kariery zawodowej. Uczestnicy przygotowali w I etapie konkursu prace plastyczne przedstawiające zawody, które chcieliby wykonywać. W II etapie zaprezentowali w formie ustnej wypowiedzi, mapę kariery począwszy od ukończenia szkoły podstawowej oraz kompetencje potrzebne do wykonywania wybranej profesji. Najciekawsze projekty zostały nagrodzone tytułem laureata. Gratulujemy i życzymy spełnienia marzenia !