! PILNE – 13.03. !

Szanowni Rodzice

Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz na podstawie pisma Zastępcy Prezydenta Miasta Częstochowy Ryszarda Stefaniaka,  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie ponawia apel:

Uczniowie w czasie zawieszenia zajęć powinni bezwzględnie pozostawać w domach, nie powinni spotykać się w grupach w celu uniknięcia zarażenia wirusem. Przebywanie w skupiskach może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Rodzice proszeni są o dołożenie wszelkich starań, aby zalecenia odpowiednich służb były należycie realizowane. W warunkach domowych należy także przestrzegać zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywają dzieci i młodzież.

Joanna Woźniak