WYCIECZKA DO STAREGO MŁYNA

W dniu 16.11.2022r. uczniowie klasy Ia oraz IIb uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Żarek, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Wycieczkę rozpoczęli od zwiedzania Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie, następnie wcielili się w cukierników i samodzielnie przygotowali pyszne lizaki w Hokus Pokus. Ostatnią atrakcją dla uczniów były warsztaty tworzenia zwierząt z siana. Wszyscy ze słodyczami, sową z siana oraz dużym uśmiechem na buzi wrócili do szkoły. M. Łapińska A. Pala

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:651651913159'.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status