WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MASKA KARNAWAŁOWA”

 KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

I miejsce 

Sara Bauć, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35

Nikola Kraska, Miejskie Przedszkole nr 44

Rafał Szczepański, Miejskie Przedszkole nr 3

Kamil Torbus, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35

II miejsce

Maja Błoch, Miejskie Przedszkole nr 44

Ewa Michalska, Zespół Szkolno-Przedszkolny z Kamyka

Julia Pala, Miejskie Przedszkole nr 44

III miejsce

Jakub Bednarek, Przedszkole Sióstr Antoninek

Ignacy Lis, Przedszkole Sióstr Antoninek

Wyróżnienia

Oskar Kołodziej, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35

Mikołaj Piotrowicz, Miejskie Przedszkole nr 31

Agata Tekielak, Przedszkole Sióstr Antoninek

Marta Witek, Miejskie Przedszkole nr 31

KATEGORIA: KLASY I – III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce

Aleksandra Pietras, Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle

Michał Prattico, Szkoła Podstawowa nr 13

Stanisław Sokołowski, Szkoła Podstawowa nr 19

Julia Wąsik, Szkoła Podstawowa nr 48

II miejsce

Dawid Gałązkowski, Szkoła Podstawowa nr 41

Maja Jędryszczak, Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle

Patrycja Swodczyk, Szkoła Podstawowa nr 29

Piotr Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 29

III miejsce

Natalia Dobosz, Szkoła Podstawowa nr 29

Julia Fijołek, Szkoła Podstawowa nr 48

Nadia Nocuń, Szkoła Podstawowa nr 32

Małgorzata Trzepizór, Szkoła Podstawowa nr 38

Wyróżnienia

Patryk Adamek, Szkoła Podstawowa nr 24

Julia Dobosz, Szkoła Podstawowa nr 31

Julia Kidawa, Szkoła Podstawowa nr 26

Hanna Olaszewska, Szkoła Podstawowa nr 19

Igor Osuchowski, Szkoła Podstawowa nr 29

Karolina Scherer, Szkoła Podstawowa nr 41

Maciej Szwed, Szkoła Podstawowa nr 48

Oliwia Woszczyna, Szkoła Podstawowa nr 32

Sandra Wrzalik, Szkoła Podstawowa nr 26

Wiktoria Zbień, Szkoła Podstawowa nr 1

KATEGORIA: KLASY IV – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce

Mateusz Kubik, Szkoła Podstawowa nr 1

Blanka Włodarczyk, Szkoła Podstawowa nr 13

II miejsce

Weronika Ujma, Szkoła Podstawowa nr 46

III miejsce

Klaudia Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 8

Katarzyna Sioma, Szkoła podstawowa nr 53

Wyróżnienia

Julia Kapuśniak, Szkoła Podstawowa nr 8

Franciszek Koźbiał, Szkoła Podstawowa nr 8

KATEGORIA: SZKOŁY SPECJALNE

I miejsce

Kamil Brojer, Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. św. Jana de La Salle

II miejsce

Fabian Karolczyk, Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. św. Jana de La Salle

III miejsce

Patrycja Skowron, Zespół Szkół Specjalnych nr 28

Wyróżnienia

Karol Dziuba, Zespół Szkół Specjalnych nr 28

Damian Ufel, Zespół Szkół Specjalnych nr 28

Magdalena Stefanek, Zespół Szkół Specjalnych nr 28