WYNIKI XII POWIATOWEGO KONKURSU PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ

18 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 41 im. Jan Matejki w Częstochowie odbył się XII Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Dyrektora Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie. Uroczystość miała na celu upamiętnienie 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz oddanie hołdu jej ofiarom.

Występy uczestników konkursu oceniało jury w składzie:

Pani Elżbieta Straszak – Konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Pan dr Konrad Ludwicki – Wykładowca Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, Pan Grzegorz Papalski – Wicedyrektor  Samorządowego Ośrodka Doskonalenia w Częstochowie.

Wyniki Konkursu:

W kategorii pieśń- soliści

Kl. 4-6

I miejsce Julia Michalska SP nr 38 Częstochowa

II miejsce Aleksander Szyda SP nr 46 Częstochowa

Kl. 7-8

I miejsce Zuzanna Płaza ZSP w Lisowie

II miejsce Patrycja Szyda SP we Wrzosowej

III miejsce Marcel Klekot SP nr 19 w Częstochowie

Uczniowie kl. 3 dotychczasowych gimnazjów

I miejsce Karolina Fogel ZSP w Lisowie

II miejsce Lena Świeboda SP nr 19 w Częstochowie

W kategorii pieśń- zespół

I miejsce Zespół Wokalny  SP nr 33 w Częstochowie

II miejsce Zespół Wokalny „Bravissimo”  SP nr 41 w Częstochowie

W kategorii poezja

Kl. 4-6

I miejsce Zuzanna Kowalczyk SP w Krzepicach

II miejsce Dominik Karczewski SP nr 46 w Częstochowie

III miejsce Julia Handzel SP nr 41 w Częstochowie

Kl. 7-8

I miejsce Klaudia Ujma SP we Wrzosowej

II miejsce Julia Nocuń SP nr 29 w Częstochowie

Uczniowie kl. 3 dotychczasowych gimnazjów

I miejsce Olga Mielczarek SP nr 29 w Częstochowie

II miejsce Martyna Mazurek SP nr 41 w Częstochowie

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status