ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM NA ŚWIĘTA

19 grudnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie IV edycji Powiatowego Konkursu Integracyjnego „Zostań cukiernikiem na święta – hobby a może zawód?”. Konkurs został zorganizowany przy współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych nr 28 w Częstochowie. Jury przyznały ponad 50 miejsc i wyróżnień w różnych kategoriach wiekowych oraz ze względu na rodzaj wypieku ( pierniki, ciasta, prace płaskie i prace przestrzenne). Po wręczeniu nagród uczniowie brali udział w warsztatach ozdabiania pierników. Warsztaty przygotowała młodzież z klasy żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im.S.Żeromskiego pod opieką p. Anny Gugała. Gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt!!!

 
 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:651651913159'.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status