IGRZYSKA ZDROWIA

7 lutego uczniowie klasy IA uczestniczyli w Igrzyskach Zdrowia, które odbyły się na Hali Sportowej w Częstochowie. Mieli możliwość poznania wielu dyscyplin sportowych oraz sposobu dbania o zdrowie. Towarzyszyło im wiele zabawy i radości. Udało się również wygrać zestaw do badmintona dla szkoły. Wielkie brawa dla pierwszaków za wytrwałość.

WARSZTATY PLASTYCZNE

7 lutego w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie miały miejsce warsztaty plastyczne w ramach projektu „… a serce zostało na Kresach”. Organizatorami projektu są Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo- Wschodnich w Częstochowie oraz SP nr 53. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy Va: Gaja Jagielska i Marta Kępińska pod opieką p. Bożeny Górniak.