ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE Z ELEMENTAMI PLASTYKI

Dzieci z klasy 2a na zajęciach ogólnorozwojowych z elementami plastyki wykonywały zimowego bałwanka. K. Pulcer

ZIMOWE SKRZATY

W naszej klasie już zawitały zimowe skrzaty. Zrobiło się pięknie i zimowo. Uczniowie klasy IA wraz ze swoją wychowawczynią wykonali dziś swoje pierwsze skrzaty. Efekt jest wspaniały. M. Łapińska.

MARIO BROS

Mario Bros – chyba każdy zna tą grę, ale czy ktoś miał okazję zagrać w nią nie używając klawiatury ani pada tylko grając na jabłkach? Tak, potrafią to nasze pierwszaki. Takich zajęć z podstaw robotyki jeszcze nie było. M. Łapińska.

SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje inspiracje z dynią w tle” zorganizowanym przez ZSS nr 28 – II miejsce zajął Patryk Zonenberg z klasy 3b. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Zuzanna Miśkiewicz z klasy 4a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

AUDYCJA UMUZYKALNIAJĄCA

Audycje umuzykalniające w filharmonii to spotkanie ze sztuką. Wczoraj uczniowie klas pierwszych mieli okazję poznać polskie tańce narodowe. M. Łapińska.

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE Z ELEMENTAMI PLASTYKI

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami plastyki. Zaczynamy przygotowania do świąt. K. Pulcer

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

,,Krajobraz zimowy” to temat prac plastycznych w świetlicy szkolnej. Uczniowie wykonali swoje prace przy użyciu sznurka i farb. K. Żuk